Logistické a administrativní centrum Zlín – Malenovice

Ulice Tečovská 1292, 763 02 Zlín 4 – Malenovice

Logistické a administrativní centrum Zlín - Malenovice je strategicky umístěno u hlavní komunikace mezi Zlínem a Otrokovicemi, hlavní ulice, tř. Tomáše Bati (I/49).

Tato hlavní komunikace se u Otrokovic napojuje na rychlostní silnici R55, která dále propojuje město Zlín na dálniční síť D1, čímž se výrazně zrychlí dopravní spojení směrem na Brno, Ostravu.

Výhodou projektu je výborná dostupnost lokality pro nákladní i osobní dopravu, umístění v dosahu městské hromadné dopravy a v blízkosti železniční tratě Zlín – Otrokovice - Vizovice. Logistické a administrativní centrum Zlín - Malenovice se nachází v sousedství supermarketu Makro, TESCO, Electro World. Dalších významné prodejny v blízkém okolí jsou BauMax, Mountfield, Raab Karcher, Autosalon BMW, Ford, Opel, KIA, Toyota.

Projekt má platné uzemní rozhodnutí a stavební povolení a lze zde vybudovat distribuční centrum, showroomy, výdejní sklady nebo prostory pro lehkou výrobu. V logistické zóně je aktuálně postavena hala pro společnosti DHL a PPL. Díky tomu se zde nabízí unikátní příležitost spolupráce pro společnosti s internetovými obchody.

Projektové práce mohou být okamžitě zahájeny. S ohledem na platné stavební povolení, jsme schopni vybudovat prostory k pronájmu cca do 6 měsíců od podpisu budoucí nájemní smlouvy. Nabízíme vybudování kvalitních a dobře fungující hal a kancelářských prostor spolu s minimálními náklady na správu a provoz pro Vás.

Jednotlivé skladové a administrativní plochy je možné postavit k pronájmu dle vašeho požadavku a to až do celkové pronajímatelné skladové plochy o rozloze cca  1 400 m2, umístěného  na pozemku o celkové výměře 5 000 m2.

Výši nájemného je též možné nastavit i formou „Open book“, kdy se nájemce spolupodílí již od počátku na definici projektu, standardech vybavení, výběrových řízeních. Následně dosažené úspory jsou rozděleny mezi nájemce a pronajímatele rovným dílem. Současně je nájemci již od počátku garantována maximální výše nájemného, která nemůže být žádným způsobem překročena. tzn. při stavbě může dojít jen ke snížení ceny nájmu. Tento přístup jsme realizovali u projektů DHL a podařilo se společně dosáhnout významných úspor.

Důvody proč zvolit developera HOYA a.s.:

  • Logistický areál Zlín - Malenovice nabízí výhodné umístění.
  • Pozemky pro projekt mají platné územní rozhodnutí a stavební povolení a umožňují realizovat celý projekt co nejdříve
  • V současnosti je vybudována infrastruktura celého území, což dále zkrátí dobu realizace projektu
  • HOYA nabízí zásadně nižší provozní náklady ve srovnání s ostatními developery
  • HOYA už úspěšně provozuje několik dalších logistických areálů ve spolupráci zejména se společností PPL
  • HOYA je silným developerem s více než 20 letou zkušeností a velmi dobrou znalostí lokálního prostředí
  • HOYA je připravena realizovat projekt formou „Open book“ a sdílet tak s nájemce dosažené úspory.

Společnost HOYA provozuje mimo jiné projekt výstavby logistického areálu v Praze Jažlovicích, obec Říčany, který je pronajat společnosti PPL, jedná se o největší balíkové překladiště v ČR na ploše 50 000 m2.

Dále naše společnost v současné době vlastní a velmi úspěšně provozuje logistický areál v lokalitě Hradec Králové pro společnost PPL, logistické haly v lokalitě Ostrava - Svinov také pro společnost PPL.

Kontaktujte nás

HOYA a.s.

Karolinská 661
186 00 Praha 8

IČ: 290 22 991

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15884

Kontaktní osoba: Tomáš Zdražila
Telefon: 226 219 000
E-mail: tzdrazila@hoyadevelopment.eu

Jméno/firma:

E-mail:

Vaše zpráva