Logistické a administrativní centrum Greenhouse Březhrad

Ulice Březhradská 199/2a,503 32 Hradec Králové

Logistické a administrativní centrum Greenhouse Březhrad je strategicky umístěno u rychlostní silnice mezi Hradcem a Pardubicemi, blízko dálnice D11 na Prahu - Hradec Králové - Polsko.

Výhodou projektu je výborná dostupnost lokality pro nákladní i osobní dopravu, umístění v dosahu městské hromadné dopravy a v blízkosti železniční tratě Pardubice – Hradec Králové. Logistická zóna se nachází poblíž supermarketu Makro, další prodejny v sousedství jsou Hornbach, Decathlon, TESCO, Autosalon BMW.

Projekt má platné uzemní rozhodnutí a stavební povolení a lze zde vybudovat distribuční centrum, showroomy, výdejní sklady nebo prostory pro lehkou výrobu. V logistické zóně je aktuálně postavena hala pro společnosti DHL a PPL. Díky tomu se zde nabízí unikátní příležitost spolupráce pro společnosti s internetovými obchody.

Projektové práce mohou být okamžitě zahájeny. S ohledem na platné stavební povolení, jsme schopni vybudovat prostory k pronájmu cca do 6 měsíců od podpisu budoucí nájemní smlouvy. Nabízíme vybudování kvalitních a dobře fungující hal a kancelářských prostor spolu s minimálními náklady na správu a provoz pro Vás.

Jednotlivé skladové a administrativní plochy je možné postavit k pronájmu dle vašeho požadavku a to až do celkové pronajímatelné skladové plochy o rozloze cca 40.000 m2, umístěného na pozemku o celkové výměře 72.000 m2.

Výši nájemného je též možné nastavit i formou „Open book“, kdy se nájemce spolupodílí již od počátku na definici projektu, standardech vybavení, výběrových řízeních. Následně dosažené úspory jsou rozděleny mezi nájemce a pronajímatele rovným dílem. Současně je nájemci již od počátku garantována maximální výše nájemného, která nemůže být žádným způsobem překročena. Tzn. při stavbě může dojít jen ke snížení ceny nájmu. Tento přístup jsme realizovali u projektů DHL a podařilo se společně dosáhnout významných úspor (viz přiložený referenční dopis).

Důvody proč zvolit developera HOYA a.s.:

  • Areál Greenhouse Březhrad nabízí výhodné umístění
  • Pozemky pro projekt mají platné územní rozhodnutí a stavební povolení a umožňují realizovat celý projekt co nejdříve
  • V současnosti je vybudována infrastruktura celého území, což dále zkrátí dobu realizace projektu
  • HOYA nabízí zásadně nižší provozní náklady ve srovnání s ostatními developery
  • HOYA už úspěšně provozuje několik dalších logistických areálů ve spolupráci zejména se společností PPL
  • HOYA je silným developerem s více než 20 letou zkušeností a velmi dobrou znalostí lokálního prostředí
  • HOYA je připravena realizovat projekt formou „Open book“ a sdílet tak s nájemce dosažené úspory.

Společnost HOYA provozuje mimo jiné projekt výstavby logistického areálu v Praze Jažlovicích, obec Říčany, který je pronajat společnosti PPL, jedná se o největší balíkové překladiště v ČR na ploše 50 000 m2.

Dále společnost HOYA v současné době vlastní a velmi úspěšně provozuje logistický areál v lokalitě Zlín - Malenovice pro společnost PPL a logistické haly v lokalitě Ostrava - Svinov také pro společnost PPL.

PROSPEKT LOGISTICKÁ ZÓNA GREENHOUSE

Kontaktujte nás

HOYA a.s.

Karolinská 661
186 00 Praha 8

IČ: 290 22 991

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15884

Kontaktní osoba: Tomáš Zdražila
Telefon: 226 219 000
E-mail: tzdrazila@hoyadevelopment.eu

Jméno/firma:

E-mail:

Vaše zpráva